Loading

Kategori Tanılama

Tehlikeli olan anjin, komplikasyonları ve sonuçlarıdır.

Angina veya akut tonsillit palatin ve nazofaringeal tonsillerin etkilendiği enfeksiyöz ve enflamatuar bir hastalıktır. Çoğu zaman, hastalığın nedensel maddesi stafilokok veya hemolitik streptokoktur.

Tanılama

Devamını Oku

Boğazda kuruluk ve tedavisi

Boğazın mukoza zarının aşırı kuruluk hissi sadece soğuk algınlığı sırasında meydana gelmez. Nedenleri odadaki aşırı ve tozlu hava gibi basit ve önemsiz şeylerde saklanabilir.

Tanılama

Devamını Oku

Tuz, soda, iyot, gargara için bir çözüm. oranlar

Bugün size boğazınızı yıkamak için bir tuz, soda ve iyot çözeltisinin nasıl hazırlanacağını söylemek istiyorum. Annem böyle bir çözüm önerdiğinde, doktor bu çözümün herhangi bir ilaç kullanmadan boğaz ağrısı için iyi çalıştığını söyledi.

Tanılama

Devamını Oku

Tonsillektomi - bezlerin çıkarılması

Vücudumuz, her bireyin kendisine atanan işlevi yerine getirdiği dikkatle düşünülmüş bir mekanizmadır. Bağışıklık sisteminin bir kısmı, yutulmaya karşı koruma ve zararlı mikroorganizmaların yayılması palatine bademciklerdir.

Tanılama

Devamını Oku

Boğaz ağrısı hızlı bir şekilde evde nasıl tedavi edilir

Teknolojik ilerlemeye ve çok çeşitli tıbbi seçeneklere rağmen, bazı sorunlar açık kalmaktadır. Her zaman değil, maalesef boğaz ağrısı çabuk. Ama yararlı önlemler alabilirsiniz.

Tanılama

Devamını Oku

Evde anjin tedavisi nasıl - en iyi ve en etkili öneriler

Angina, gökyüzünde, nazofarengeal ve lingual bademciklerde akut inflamatuar bir süreçtir. Çoğu zaman, bu hastalık çocuklukta teşhis edilir ve çeşitli şekillerde ortaya çıkabilir.

Tanılama

Devamını Oku

Angina - ARVI sonrası en sık görülen komplikasyon

Rospotrebnadzor'a göre, ARVI ve influenza insidansının en yüksek noktası dönem boyunca meydana geldi. Şubat-Mart 2014 arası. Son zamanlarda bu fazdan "çıktık".

Tanılama

Devamını Oku

Çocuklarda ve yetişkinlerde boğaz hastalıklarını tedavi etmek için en etkili aerosoller - açıklamaları ve fiyatları olan bir liste

Ağrı ve gırtlak iltihabı -., Örneğin, bu rahatsızlık ile boğaz ağrısı, bademcik iltihabı, soğuk algınlığı, stomatit, lenf bezleri, larinjit, akut solunum yolu viral enfeksiyon, viral farenjit, vb gibi hastalıkların semptomları tıkanıklığı, boğaz, enflamasyon kaldırılmasını hedef çeşitli ilaç yönetimi sağlar.

Tanılama

Devamını Oku

Boğaz ağrısı için etkili kürler

Angina veya akut bademcik iltihabı - öncelikle palatine bademcikleri etkileyen enfeksiyöz bir doğaya sahip olan enflamatuar bir hastalıktır. Gelişiminin temelinde patojenik mikroplar olduğundan, tedavi öncelikle patojenlerin ortadan kaldırılmasına yöneliktir.

Tanılama

Devamını Oku

Hamilelik ve farenjit: Tedavi ve tedavi özellikleri

Farenjit, faringeal mukozanın iltihaplanmasıdır. Hamilelik sırasında hasta olduklarında, komplikasyon riski ve bazı ilaçların fetus üzerindeki etkisi göz önüne alındığında tedavi ile bazı zorluklara neden olabilir.

Tanılama

Devamını Oku

Daha iyi olan kronik bademcik iltihabı için hazırlıklar

Kronik tonsillit tedavisi için sadece ilaçlar değil, aynı zamanda halk yöntemleri kullanılır.Palatine bademciklerindeki kronik inflamasyon, çocuklukta en yaygın olanıdır, ancak erişkin popülasyonda görülme durumu dışlanmaz.

Tanılama

Devamını Oku

Evde anjina hızlı bir şekilde nasıl tedavi edilir: en iyi yöntem, yöntem ve tarifler

Boğaz hastalıkları sık sık bir insanı rahatsız eder, ancak hastaneye gitmek istemiyorum. Angina, tedavi edilmesi gereken en yaygın hastalıktır.

Tanılama

Devamını Oku

Boğaz ağrısı tedavisi için gazyağı

Alternatif tıp, bir tanesi anjin ile kerosen tedavisi olan akut bademcik iltihabının çeşitli yöntemlerini sunmaktadır. Doktorlar bu hastalığın bu varyantı konusunda oldukça kuşku duyuyorlar, ancak hastalar sağlıklarını denemeye devam ediyor ve bu aracı kullanıyorlar.

Tanılama

Devamını Oku

Boğazımı boğazında miramistin ile nasıl durdurabilirim?

Miramistin, geçen yüzyılın 80'lerinde geliştirilmiş ve sentezlenmiş bir ev hazırlığıdır. Başlangıçta bir uzay istasyonunun aşırı koşullarında kullanılmak üzere tasarlandı, ancak zamanla geniş kullanım alanı elde etti.

Tanılama

Devamını Oku

Boğaz ağrısı için en iyi ilaç: uyuşturucu listesi

Angina veya bilimsel olarak akut bademcik iltihabı üst solunum yollarını etkileyen yaygın bir rahatsızlıktır. Bu patoloji kısmen tedaviye kolay ve oldukça yatkın hale gelir, bununla birlikte, ortaya çıkan komplikasyonların ortaya çıkması da göz ardı edilmemelidir.

Tanılama

Devamını Oku

Hemolitik Streptococcus: Hemolyticus tedavisi

İnsan vücudunda hastalık oluşumuna neden olan mikroorganizmalar olumsuz faktörlerin etkisine girebilir. Streptokok bulaşıcı etyolojide en sık görülen hastalık sebebidir.

Tanılama

Devamını Oku