Loading

Kategori Antritis

Kullanım anjin içinde Amoksisilin

Anjinada amoksisilin sıklıkla uzmanlara atfedilir. Geniş bir bakteri öldürücü etkiye sahiptir, hastalar tarafından iyi tolere edilir ve bebeklikten bebeklere verilebilir.

Antritis

Devamını Oku

Farenjit için antibiyotikler

Tedavi taktikleri seçimi doktor tarafından yapılır, sadece o karar verir - farenjit için antibiyotik reçete veya tavsiye edilmez. Onun kararı, hastalığın etiyolojisi ve seyri hakkındaki verilerden etkilenmektedir.

Antritis

Devamını Oku

Boğazdaki pürülan tıkaçlara neden ve nasıl tedavi edilir?

Çocuğun ve ilaç tedavisinin gözlemlenmesi sadece loromla yapılmalıdır. Laboratuvar testlerinin sonuçlarına göre doktor şunları yazdı: antibakteriyel ilaçlar; bakterisidal çözeltiler ile gargara; otlar ile durulayın; fizyoterapi; bağışıklığı güçlendirmek ve korumak için bir vitamin kompleksi.

Antritis

Devamını Oku

Farenjit tedavisi için hangi ilaç reçete edilir

Farenjit, boğaz mukozasında meydana gelen inflamatuar bir süreçtir. Oluşumunun nedeni burun nefeslerinin ihlalidir. Bu durumda, insanlar ağızdan nefes alırlar, bu da onların çeşitli bakterileri ve virüsleri vücuda girmesine izin verir.

Antritis

Devamını Oku

Nasıl antibiyotik olmadan boğaz ağrısı tedavi

Bir boğaz ağrısını antibiyotik olmadan tedavi edebilir miyim: yetişkinlerde tedaviAngina bademcikler içinde iltihap olarak adlandırılır. Akut tonsillit hastalığı için başka bir isim var.

Antritis

Devamını Oku

Tonsillit için ne inhalasyonlar

Kompleks terapinin bir parçası olarak, bademcik iltihabında inhalasyon kullanmak mümkündür. Bu durumda, inhalasyon ile tedavi ana seçenek olmamalıdır.Tonsillit, uygun tedavi olmaksızın komplikasyonlara yol açabilen ciddi bir hastalıktır.

Antritis

Devamını Oku

Yutulması ağrılı olduğunda ne yapmalı? - Nedenleri ve tedavisi

Boğaz ağrısı ile herkesle yüzleşmek gerekiyordu. Normal konuşma, yeme, içme, genellikle öksürük ve diğer hoş olmayan belirtilerle birlikte karışır.

Antritis

Devamını Oku

Ebeveynler için ipuçları: bir çocuk Lugol boğaz nasıl smear

Lugol - farenks iltihabi hastalıkların karmaşık tedavisi için reçete etkili ilaçlardan biri. Bu hem yetişkinler hem de çocuklar tarafından kullanılabilecek ucuz bir antiseptiktir.

Antritis

Devamını Oku

Kulak iltihabı ile sıkıştırmak

Isı, hem geleneksel hem de halk tıbbında orta kulağın iltihaplanmasını tedavi eder. Doğru şekilde sıkıştırılmış kompres, kulak iltihabındaki ağrıyı ve kulağın rahatsızlığını hızlı bir şekilde gidermektedir.

Antritis

Devamını Oku

Büyümüş bademcik nasıl tedavi edilir?

Artan bademcikler - onların iltihabı (akut veya kronik tonsillit) veya lenfoid doku proliferasyonu (hipertrofi) çocuklukta oldukça yaygın bir patolojidir.Bu hastalığın konservatif tedavisi karmaşık ve uzun bir süreçtir, ancak bu cerrahi müdahaleyi önler ve bebeğin nazofarenksinde doğal koruyucu bir bariyer bulundurur.

Antritis

Devamını Oku

Lacunar angina - belirtiler ve etkili tedavi

Lacunar Angina - palatine bademciklerin (çiftin orofarenksinde bulunan lenfoid oluşumlar) enfeksiyöz enflamasyonun akut şeklini keskin bir şekilde başlatır. Bezlerin tüm yüzeyi enfekte ve iltihap haline gelen lenfoid dokunun gövdesine dallanmış küçük çöküntülerden (lacunae) oluşur.

Antritis

Devamını Oku

Paratonziller apsesi - nedenleri, belirtileri, cerrahi tedavisi ve ilaç tedavisi

Pürülan akut enflamasyon - peritonsiller abse boğaz - okolomindalinnuyu lif Bulaşıcı bakterilerin (stafilokoklar, streptokoklar) nüfuz etmesi sonucu olarak ortaya çıkmaktadır.

Antritis

Devamını Oku

Gebe kadınlarda anjin: fetus için risk olmadan hastalığı nasıl tedavi edilir

Hamilelik sırasında kadının bağışıklığı zayıflar, bu nedenle çeşitli enfeksiyonlara yakalanma riski birçok kez artar. Aralarında en tehlikeli olanlardan biri anjinadır: annede ciddi komplikasyonlara ve fetüste gelişimsel bozukluklara yol açabilir, bu nedenle bu yaygın hastalığı ciddiye almak önemlidir.

Antritis

Devamını Oku

Angina ile yardım

Tonzilit, o boğaz ağrısı çok bulaşıcı olan akut bulaşıcı bir hastalıktır. Hastalık, bağışıklık sisteminin kuvvetindeki azalmaya bağlı olarak oluşmaya başlar. Streptococci veya staphylococci gibi bakteriler de anjini provoke edebilir.

Antritis

Devamını Oku

Gebeliğin neden bir yetişkinde tedavi edilmektese kırmızılaşıyor?

Mukozada hiperemi (kızarma) sıklıkla diğer ciddi semptomlar olmadan ortaya çıkar. Görünüşü, bakteriyel veya viral bir enfeksiyonun neden olduğu bir iltihabı gösterir.

Antritis

Devamını Oku

Erişkinlerde larinjitin evde ilaç ve halk ilaçları ile tedavisi

Larenjit genellikle bacaklarda soğuk algınlığı sonrası kendini bir komplikasyon olarak gösterir. İyileşme için bir preparatın seçimi hastalığın seyrinin şekline bağlıdır ve erişkinlerde larenjit tedavisi hastalığın nedenlerini, iltihap kaynağını ortadan kaldırmaktır, ancak hem kronik hem de akut durumlarda, evde halk ilaçlarının kullanılması da aynı derecede iyidir.

Antritis

Devamını Oku