Loading

Kategori Özellikler

Boğazdaki tıkaçlar nasıl çıkarılır? "Temizlik" birçok şekilde yapılabilir

Yazar: Alexey Shevchenko 16 Ekim 2017 23:39 Kategori: Daha uzun süre sağlık nasıl korunur? Günün vakti, blogun Alexey Shevchenko sevgili okuyucular "Yaşamın sağlıklı yolu." Herkes, günlük ağız hijyeni olmadan sağlığın korunamamasını bilir.

Özellikler

Devamını Oku

Boğazdaki pürülan tıkaçlara neden ve nasıl tedavi edilir?

Çocuğun ve ilaç tedavisinin gözlemlenmesi sadece loromla yapılmalıdır. Laboratuvar testlerinin sonuçlarına göre doktor şunları yazdı: antibakteriyel ilaçlar; bakterisidal çözeltiler ile gargara; otlar ile durulayın; fizyoterapi; bağışıklığı güçlendirmek ve korumak için bir vitamin kompleksi.

Özellikler

Devamını Oku

Tonsilite tıkaçları - nasıl tedavi edilir: ilaç, folk ve cerrahi tedavi

Bademcik iltihabı altında bademcikler genellikle iltihabı anlaşılmaktadır. Enflamatuar süreçte, tıkaçlar sıklıkla oluşur. Pürülan tıkanıklıklar sadece rahatsızlığa neden olmaz, aynı zamanda ciddi komplikasyonlara yol açabilir.

Özellikler

Devamını Oku

Boğaz ağrısı: boğaz ağrısı veya farenjit?

Anjin ya da farenjit aniden ortaya çıkabilir. Çoğu zaman, bu hastalıklar soğuk mevsimde kendilerini hissettirir. Bu rahatsızlıklar hasta bir kişiye nahoş hissi verir.

Özellikler

Devamını Oku

Evde anjina hızlı bir şekilde nasıl tedavi edilir: en iyi yöntem, yöntem ve tarifler

Boğaz hastalıkları sık sık bir insanı rahatsız eder, ancak hastaneye gitmek istemiyorum. Angina, tedavi edilmesi gereken en yaygın hastalıktır.

Özellikler

Devamını Oku

Okaliptüs tentür ile boğaz durulayın

Okaliptüs, çoğu hastalığın tedavisi için sıklıkla kullanılan herdem yeşil bir bitkidir. Taze yapraklardan, decoctions, losyonlar ve tentürler yapabilirsiniz. Sıvının rengi yeşil, sarı ve şeffaftır.

Özellikler

Devamını Oku

Boğazın ilk belirtileri nelerdir: hastalığın tanımı ve tedavisi

Aniden, aniden başlayan ve sağlıklı bir kişinin eylemlerinin tüm düzenini bozan hastalıklardan biridir. Bu hastalık hem yetişkinler hem de çocuklar için eşit derecede korkutucu.

Özellikler

Devamını Oku

Boğaz ağrısı durumunda Thuracilin ile gargara: çözüm ve durulama prosedürü hazırlanması

Furacilin, belirgin bir antimikrobiyal etki ile oldukça popüler bir ilaçtır. Yaygın olarak ve sık sık dış kullanım için ilacın yanı sıra çeşitli bulaşıcı hastalıklar için mukoza zarlarının tedavisi için kullanılır.

Özellikler

Devamını Oku

Çocuklarda angina ile boğaz durulayın

Çocuk boğaz ağrısı şikayet eder, yiyecek ve içecek reddeder? Büyük ihtimalle boğaz ağrısı var. Bu hastalık hakkında bilmeniz gereken nedir? Çocuklarda bir anjinaya boğaz atmaktan mı?

Özellikler

Devamını Oku

Larenjit ve tracheitis arasındaki fark nedir ve nasıl tedavi edilir?

Solunum sisteminin çeşitli hastalıkları oldukça yaygındır ve genellikle bir akut solunum yolu viral enfeksiyonu ile bağlantılı olarak ortaya çıkarlar.

Özellikler

Devamını Oku

Çocuklarda Tracheitis - belirtileri ve tedavisi

Çocuklarda tracheitis belirtileri bronşit, farenjit benzer belirtileri ve bu hastalıkların tedavisinde balgam söktürücü ve antitussif ilaçlar, antibiyotik kullanın.

Özellikler

Devamını Oku

Çocukların ve yetişkinlerin bademciklerinin çıkarılması - hastaların gözden geçirilmesi. Tonsillektomi ameliyatı - endikasyonları ve sonuçları

Bezler (bademcikler) vücutta koruyucu bir role sahiptir. Havalı bir adam, birçok mikropu soluyarak, ve bezlerin görevi, onların önemli bir bölümünü tutuklamaktır.

Özellikler

Devamını Oku

Boğaz için İyot: Çocuklar ve yetişkinler için kullanım kılavuzu

İyot antiseptik özelliklerinden ötürü, sadece cildin dışarıdan işlenmesi için değil aynı zamanda mukoza zarlarının enfeksiyöz lezyonlarının tedavisinde de uygulama bulmuştur.

Özellikler

Devamını Oku

Çocuklarda boğaz ağrısı için en etkili halk ilaçları

Tonsillit, karmaşık tedavi gerektiren oldukça tehlikeli bir hastalıktır. Enfeksiyonun etken maddesiyle mücadele etmeyi amaçlayan etiyotropik tedaviyi reçete etmek zorunludur.

Özellikler

Devamını Oku

Gebe kadınlarda anjin tedavisi

Bu üzücü, ama hamilelik sırasında, bekleyen anne çeşitli hastalıklardan bağışıklık değildir. Ve eğer yaşamın bu zor döneminde bir kadın ağrı ve boğaz ağrısı, baş ağrısı ve güç kaybı hissediyorsa ve bademcik kızarıklığının yüksek ateşi eşlik ediyorsa, bunların anjinin semptomları olduğu varsayılabilir.

Özellikler

Devamını Oku

Herpes boğaz ağrısı, ne yapılır ve evde nasıl tedavi edilir?

Herpes boğaz ağrısı, enterovirüs enfeksiyonunun bir sonucu olarak ortaya çıkar. Angina, viral bir genesis - bademcik iltihabı, herpes virüsü ile ilgisi olmamasına rağmen herpetik olarak adlandırılacaktır.

Özellikler

Devamını Oku