Loading

Kategori Cızırtılı

Erişkinlerde ateş olmadan anjina nasıl tedavi edilir

Angina genellikle palatine bademcikler iltihabı eşlik eden bulaşıcı bir hastalıktır. Staphylococci veya streptococci, böyle bir hastalığın nedensel ajanlarıdır.

Cızırtılı

Devamını Oku

Bir anjin alkolünde içmek mümkün olup olmadığı

Angina bademciklerde şiddetli inflamatuvar değişikliklerle seyreden akut bir enfeksiyöz hastalıktır. Sonbaharda ve ilkbaharda nemli ve soğuk havalarda boğaz ağrısına yakalanmak en kolay yoldur.

Cızırtılı

Devamını Oku

Soğuk algınlığından en iyi damla - TOP-10

Burun akıntısı ölümcül değildir, ancak çok fazla sorun yaratabilir. Sivilce ve burun tıkanıklığı iş ve uyku ile karışır. İkisinden de kurtulmaya çalışırken, çoğu zaman etkisiz ilaçlarla karşılaşırsınız.

Cızırtılı

Devamını Oku

Anjinayı antibiyotik olmadan nasıl tedavi edebilirim?

Angina, üst solunum yollarının en yaygın bulaşıcı hastalıklarından biridir.bademcikler, boğaz ağrısı ve hafif ateş iltihabı - - Hastalığın ilk belirtilerinin ortaya çıkması ile karşı karşıya Çoğu insan, hatta ilaç bu tür aldıktan rasyonelliği düşünmediğini, kendini antibakteriyel ilaçların başlıyor.

Cızırtılı

Devamını Oku

Angina'dan en iyi spreyler

Herkes anjinanın antibiyotiklerle tedavi edilmesi gerektiğini bilir ve çoğu durumda akışının şiddetine bağlı olarak sadece 5-10 gün içerisinde içilmesine yardımcı olan sistemik ilaçlar yardımcı olur.

Cızırtılı

Devamını Oku

İdiopatik tinnitus ve kulak çınlaması, nedenleri ve tedavisi

Tinnitus veya tunnitis, özellikle ileri yaş grubundaki hastalar arasında çok yaygın bir olgudur. Belli koşullar altında bu olay, insanların ezici çoğunluğunda ortaya çıkar, ama genellikle bu ses geçici bir karaktere sahiptir.

Cızırtılı

Devamını Oku

Ateşsiz boğaz ağrısı

Angina veya akut tonsillit, bakteriyel veya viral bir enfeksiyon meydana geldiğinde oluşan bademciklerin enflamatuar bir hastalığıdır. Hastalığın klasik formuyla hastanın ateşi yükselir ve ilk gün ateş görülebilir.

Cızırtılı

Devamını Oku

Daha hamilelikte boğaz tedavisi mümkündür

Hamilelikten uzak insanlar, gebe kadınlardaki boğaz hastalığını tedavi etme probleminin çok abartılı olduğunu düşünebilir, çünkü boğaz çoğu insanda sık sık acı verir ve bu acıyı hafifletmek çok zor değildir.

Cızırtılı

Devamını Oku

En etkili anjina hangisi?

Hepimiz çocukluktan biliyoruz ki, bademcik iltihabı, yani anjin, antibiyotiklerle tedavi edilir. Ayrıca, çoğu durumda, 5 ila 10 gün arasında bir sistemik antibakteriyel ilaçlar kullanmak gereklidir.

Cızırtılı

Devamını Oku

Bir anne bakımında anjin nasıl tedavi edilir

Akut tonsillit veya boğaz ağrısı emzirme sırasında - bebekler ve emzirme zarar vermeyen sağ ilacı, seçmek önemlidir, çünkü hoş olmayan bir fenomen ve özel bir tedavi gerektirir.

Cızırtılı

Devamını Oku

Çocuğa boğaz verin ve soğuk algınlığı unutun!

Makalenin içeriği:Çocuklarımızın sağlığı, dünyanın en iyilerinden daha değerlidir. Sevgili hasta olduğunda, her şeye hazırız. Her ebeveyn, hastalığın nasıl önleneceğini kendisi soruyor.

Cızırtılı

Devamını Oku

Boğazda mukus toplanması ve tedavisi

KBB gibi bir doktor, tıp pratiğinde yaptığı gibi, her gün çeşitli boğaz rahatsızlıkları ile karşı karşıyadır. Boğazda biriken balçık görünümünün bilimsel tanımı vardır.

Cızırtılı

Devamını Oku

Evde bademciklerden pus sıkmak nasıl?

Bademcikler üzerinde apse görünümü - özellikle çocuklukta oldukça yaygın bir fenomen. Pürülan oluşumlar, kendiliğinden veya başka bir hastalığa karşı ortaya çıkabilecek azalmış bağışıklık ve bakteriyel enfeksiyon ile ilişkilidir.

Cızırtılı

Devamını Oku

Farenjit - yetişkinlerde fotoğraflar, belirtiler ve tedavi

Farenjit, göksel bir iltihaptır, boğazın bir kısmı gökyüzünün hemen arkasındadır ve Adem'in elmasıyla (larinks) uzanır. Enflamasyon genellikle virüsler (veya bazen bakteriler) soğuk algınlığı, grip veya sinüs enfeksiyonu boğazına girdiğinde ortaya çıkar.

Cızırtılı

Devamını Oku

Angina başkalarına yakın mıdır?

Angina (akut tonsillit) sadece yetişkinleri değil, aynı zamanda çocukları da etkileyen çok yaygın bir hastalıktır. Özellikle soğuk mevsimde sık sık halsizlik gelişir. Anjina genellikle ateş ve boğaz ağrısı ile boğazdır.

Cızırtılı

Devamını Oku

Anjin. Halk ilaçları ile hızlı tedavi.

Merhaba sevgili okuyucular. Bir soruda, anjinin ulusal yollarla tedavi edilip edilemeyeceği sorusu. Arkadaşım Nadya bunun mümkün olduğunu söyledi. Çünkü oğlunun sorgularını halk ilaçlarıyla tedavi etti.

Cızırtılı

Devamını Oku